6 вересня 2014 року в рамках відзначення Дня міста відбувся ряд благодійних заходів покликаних зібрати кошти на допомогу Українській армії, та конотопцям, що перебувають в зоні АТО. Серед них Супер Кубок міста з футболу між фіналістом Кубку міста 2014 року командою «с.Підлипне» та чемпіоном міста з футболу 2013 року командою «Локомотив»,  що відбувся на стадіоні «Юність». Під час футбольного матчу було зібрано 1600 гривень.

Також, на площі Миру біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбувся культурний благодійний проект-вистава просто неба «Барикади думок» (за мотивами творів Т.Г.Шевченка). Протягом всього дня  з 11.00 до 21.00 на площі Миру біля пам’ятника Т.Г.Шевченка проходила благодійна акція «Єднаймося заради перемоги» в рамках якої відбулися:  фестиваль української кухні та  виставка продаж дитячих малюнків. Ініціаторами цього заходу виступив актив громадян ефективного народовладдя. Під час даних заходів було зібрано 22 398 гривень та 10 доларів.

Усі кошти зібрані під час благодійних  акцій, що проходили протягом 6 вересня,  підуть на потреби конотопських бійців, що знаходяться в зоні АТО.