stydentskii konsert1809
18 вересня на центральній площі міста, біля міського центру культури та дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся благодійний студентський концерт, що мав назву «Разом до перемоги». Захід був присвячений збору коштів на потреби наших земляків, які зараз захищають суверенітет та цілісність нашої країни на сході.

В нашій державі, мабуть, не лишилось жодної людини, яку б не зачепили події, що відбуваються зараз на сході. Саме тому молодь не змогла залишитись осторонь.  Заклади освіти  вже неодноразово надавали допомогу солдатам та вирішили не зупинятися на досягнутому.

Концерт складався з художніх номерів, люб’язно наданих вищими та професійно-технічними навчальними закладами нашого міста. Знаковим є те, що в даному заході прийняли участь всі без виключення вищі та                професійно-технічні навчальні заклади нашого міста. Від кожного закладу,  було делеговано відповідального студента, який ввійшов до складу лічильної комісії, яка наприкінці заходу підрахувала зібрані кошти, сума склала 8481гривню.

Найближчим часом лічильна комісія збереться ще раз та шляхом обговорення і голосування вирішить, на які потреби будуть використані зібрані кошти. Студентам  надано       список осіб та військових підрозділів, до яких входять конотопці, а також  перелік їх нагальних потреб. Також в списку міститься інформація про наших земляків,  які отримали поранення в зоні АТО та потребують лікування. Спираючись на суму, що була зібрана,  а це 8481 гривня, студенти колегіально вирішать, куди буде направлено кошти та відзвітують в місцевих засобах масової інформації.

Організатори заходу висловлюють подяку всім навчальним закладам та всім учасникам, які взяли участь у заході.

Своїм вчинком студенти запевнили нас, що майбутнє нашого міста в надійних руках, адже якщо в нас така молодь, то все точно буде добре.