KVARTKOMU VERESEN
18   вересня під головуванням мера міста Василя Дзеда  відбулась чергова нарада з головами квартальних комітетів, під час якої вони мали нагоду підняти найактуальніші питання життєдіяльності своїх кварталів та отримати цікаву і корисну інформацію від запрошених представників влади.

Так, про організацію роботи дільничних інспекторів міліції на кварталах міста розповів старший дільничний інспектор міліції Конотопського міськвідділу міліції Юрій Бабіч. Вислухавши правоохоронця, дехто з присутніх висловив прохання активізувати боротьбу з самогоноварінням, адже подібна проблема залишається актуальною. З особливостями голосування на дому під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року очільників квартальних комітетів інформував завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців Олександр Павлоградський, який закликав кварткомів повідомити до відділу ведення Держреєстру виборців, якщо на їхніх кварталах є люди, які голосуватимуть вдома.

Про  те, як відбувається забезпечення балонним газом населення міста, говорила майстер пункту обліку балонів ТОВ «Харківрегіонгаз» Галина Неменуща. З цього питання голів квартальних комітетів цікавило, коли надійде чергова партія балонів, на що Г.І. Неменуща  відповіла, що на наступному тижні.

Жваве обговорення присутніх викликали виступи директора КП «Муніципалітет» Володимира Максименка, начальника управління житлово-комунального господарства Яна Примака і директора КП «ВУВКГ» Павла Колесникова. Вони стосувалися реагування на критичні зауваження, що надійшли від голів квартальних комітетів на попередній нараді.

Під час зустрічі міський голова представив присутнім новопризначеного завідувача відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Наталію Яременко, та, за традицією, привітав голів квартальних комітетів, які відсвяткували День народження після останньої наради. Так, Почесними грамотами міської ради за сумлінну плідну працю на громадських засадах, активну участь у житті міста та з нагоди ювілею були нагороджені: Т.К.Ворона, голова квартального комітету №21 (85 років) та В.І.Мельник, голова квартального комітету №28 (70 років).

Також дні народження після останньої наради відзначили: Л.Г.Смоленцева (квартальний комітет №35), В.Т.Безлюдний (квартальний комітет №55), Т.А.Точилина (квартальний  комітет №31), Л.В.Безвін  (квартальний комітет №3). А також, Т.М.Кочубей (квартальний комітет №20), Н.С.Юріна (квартальний комітет №10), О.П.Сахно (квартальний комітет №24) та Р.О.Коцюбняк (квартальний комітет №42).