malevi4
Наприкінці вересня знов різнокольоровими барвами на полотнах 7-ти художників з’являться краєвиди нашого рідного краю. За всі роки проведення Конотопського міського пленеру «Барви Малевича» його відвідали художники з міст  Суми, Ромни, Путивль, Шостка, Київ, Бровари, Чугуїв, Коломия, Львів, Донецьк, Одеса, навить з Китаю. В цьому році в пленері візьмуть участь художники з міст Суми, Ромни, Бровари, Київ, Кременчук та Конотоп. Організаторами пленеру є відділ культури і туризму Конотопської міської ради. Взагалі, головною метою пленеру є розвиток образотворчого мистецтва в нашому місті та регіоні, популяризація та вивчення творчого спадку Казимира Малевича. Особливостями проведення пленеру у цьому році є проведення його за благодійні та спонсорські кошти та те, що всі картини, яки будуть надані художниками місту, будуть виставлені на благодійний аукціон. Кошти від продажу картин будуть передані на потреби військовим – учасникам АТО. Хочеться висловити подяку особам, які надали благодійну допомогу для проведення заходу, це депутати міської ради Бібик В.В. та Демидко В.О., депутат районної ради Змисля С.П., місцевий підприємець Валовий М.В. та Брязкун В.Ф. Хочеться подякувати всіх тих художників, які протягом дванадцяти  років беруть участь в пленері, за те, що вони завітали до нашого славного міста, деякі з вас – в котрий раз, деякі – вперше. Подякувати вас за ваш талант, за картини, що ви даруєте нашому місту, і запросити до співпраці  нових митців. Пленер «Барви Малевича», який носить ім’я видатного митця, і надалі буде збирати талановитих людей, майстрів пензля, прославляючи наше місто та зміцнюючи культурні зв’язки.