GKG1407
З початку року до управління ЖКГ надійшло 783 письмових звернення від мешканців міста. На сьогоднішній день в управлінні ЖКГ на первинному розгляді  перебуває  10  звернень.

Працівниками управління ЖКГ протягом тижня розглянуто та надано відповіді по  16  зверненням мешканців, з них   8  були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.

До  житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 365 звернень, з  них – 30 через службу 066, у тому числі:

сантехнічні роботи – 146 звернення;

електрозабезпечення – 126 звернень;

столярні роботи – 33 звернень;

малярні та штукатурні роботи – 7 звернення;

інші –  53 звернень.

Головним завданням житлових підприємств в рамках підготовки господарства до роботи в опалювальному сезоні 2014-2015 років є проведення поточних ремонтів покрівель дахів житлових будинків. У кожному з житлових підприємств створені і працюють  бригади покрівельників. КРЕП «Центральне» 2 бригади, ЖРЕП «Житлосервіс» 2 бригади, ТОВ ЖЕД «Південна» 3 бригади, ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» 2 бригади. Взагалі ситуація з виконанням поточного ремонту покрівель наступна:

КРЕП “Центральне” – 98% (243 звернень, 238 виконано);

ЖРЕП “Житлосервіс” – 90% (324 звернень, 293 виконано);

ТОВ ЖЕД “Південна” – 100% (131 звернень, 131 виконано);

ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” – 94% (294 звернень, 277 виконано).

Протягом тижня вивезено 88 м3 гілок та сміття з прибудинкових територій житлового фонду міста.

Крім того житловими підприємствами міста ведуться роботи  по покосу зеленої зони прибудинкових територій.

 

Благоустрій

Протягом тижня ТОВ КП «Флора»  проводилися роботи по утриманню та обслуговуванню вуличного освітлення міста (заміна ламп розжарювання, обслуговування ТП).

Виконувалися роботи по поточному ремонту мереж вуличного освітлення на вул.Рябошапка,12, Слюсарній  (підрізка гілок, проведення кабелю).

З питань вуличного освітлення надійшло 9 звернень,  вирішено у робочому порядку.

Виконувалися роботи по підготовці міста до свят (перекриття руху, забезпечення турнікетами та енергоживленням для підключення звукової апаратури).

Виконані роботи по спилюванню аварійного дерева по вул..Бр.Радченків,51.

ТОВ «Дорожник» виконувались роботи з санітарного утримання територій міста. Здійснювалось вивезення сміття з урн та дорожнього змету з під бордюрів.

Виконані роботи по ямковому ремонту на вул..Жарікова та Короленка. Розпочаті роботи по підготовці доріг до проведення ямкового ремонту на вул.Усп.Троїцькій, вул. Клубній, вул.Свободи.

Про виконання завдань щодо забезпечення стабільного

проходження в місті опалювального сезону 2014-2015 років

Рішенням міської ради від 14.08.2014 «Про внесення змін до Програми модернізації об’єктів комунальної теплоенергетики м.Конотоп» внесені зміни до «Переліку заходів Програми модернізації об’єктів комунальної теплоенергетики м.Конотоп».

В ході реалізації заходів вищезазначеної Програми, за кошти міського бюджету, планується виконання робіт  по переобладнанню 4 котелень бюджетної сфери, які працюють на природному газі, на твердопаливні котли.

Розпорядником коштів по реалізації даних заходів призначено відділ освіти міської ради, управління житлово-комунального господарства та КП «Теплогарант».

На сьогоднішній день КП «Теплогарант» замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво модульної твердопаливної котельні потужністю 1 МВт (дообладнання існуючої газової котельні ЗОШ№2 по вул.Виконкомівській,14а, м.Конотоп, Сумської області твердопаливним котлом).

Відділом освіти міської ради замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єктам:

– Реконструкція системи теплозабезпечення. Дообладнання модульної котельні спеціалізованої школи №9 по вул.Сарнавській, 39 м.Конотоп;

– Реконструкцію системи теплозабезпечення. Дообладнання модульної котельні загальноосвітньої школи №14 по вул.Є.Бош, 29 м.Конотоп;

– Реконструкцію котельні Підлипенської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Короленка, 18а в с.Підлипне.