podiaka malkov
Дорогі співвітчизники!

Товариші офіцери, прапорщики, сержанти, солдати, працівники!

Шановні члени сімей військовослужбовців!

Я звертаюся до Вас як до вірних синів українського народу, істинних патріотів своєї Вітчизни та надійних захисників. Нам випала теж не проста доля у важкий для країни час підставити своє міцне плече народу та його захисникам. Особовий склад Державної спеціальної служби транспорту має зберігати витримку та високу готовність до виконання завдань за призначенням. Кожен з військових має чітко усвідомити, що безпека нашої країни залежить від якості підготовки кожного з нас, від рівня його усвідомлення відповідальності за цілісність рідної землі. Наразі, ми єдині в нашій державі хто має спеціальну техніку та фахівців, які здатні швидко та професійно відбудовувати зруйновані комунікації, наводити мости, знешкоджувати вибухівку, облаштовувати лінії оборони та ще багато іншого. Наша щоденна кропітка праця дає змогу зберегти життя сотень військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань. Нам відводиться провідна роль у забезпеченні технічного прикриття об’єктів національної транспортної системи, що дасть змогу успішно завершити антитерористичну операцію.

Керівництво Державної спеціальної служби транспорту постійно працює над підвищенням матеріального забезпечення військовослужбовців, вирішенням житлової проблеми, покращенням умов несення служби та іншими соціальними питаннями.

Окремо хочу висловити слова сердечної вдячності сім’ям військовослужбовців за моральну підтримку, розуміння та витримку.

Вірю, що ваші патріотизм, професіоналізм та вірність Конституційному обов’язку будуть гідно оцінені Українським народом, який незворотньо обрав шлях побудови вільної та демократичної держави.

Ніхто не переможе наш народ. Слава Україні! Героям Слава!