У м. Суми 7-8 грудня в залік 16 обласної спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків. У цих змаганнях брали участь 12 навчальних закладів.
 Переможцем змагань стала збірна команда Політехнічного технікуму КІСумДУ. Склад команди: кандидати в майстри спорту Фастовець Сергій, Субота Валерій та першорозрядник Дуброва Євгеній, друге місце посіла команда Машинобудівельного технікуму СумДУ, третє місце в команди Сумського будівельного коледжу.
 Ми можемо пишатися нашим навчальним закладом, адже він здобув чергову перемогу.

 11 грудня в спортивному залі КІСумДУ відбулися змагання з підтягування на перекладині та окремо з дартсу в залік робітничої спартакіади, в яких взяли участь 6 міських організацій. У змаганнях з дартсу І місце виборов Лук’яненко Андрій (ЦРЛ), ІІ місце Кукушкіна Валентина (ЖРЕП «Житлосервіс»), ІІІ місце – Швець Олександр («Водоканал»).
 У змаганнях із підтягування на перекладині І місце посів робітник Міськгазу з результатом 21 раз Новоселець Андрій, ІІ місце розділили Блажко Сергій (ЦРЛ) та Самусь Володимир («Водоканал») з результатом 20 разів. Вітаємо переможців.

 12 грудня в спортивному залі КІСумДУ відбулася гра першого туру чемпіонату України в аматорській лізі з баскетболу. Змагання пройшли серед команд «Олімп» (м. Конотоп) та «Октябрьский молот» (м.Чернігів). Із рахунком 88:68 перемогу святкували конотопські спортсмени.