posta1
«Напиши листа, і розкажи про світ , в якому тобі хотілося б вирости»

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у Національному етапі 44-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа, і розкажи про світ , в якому тобі хотілося б вирости», який проводить поштовий союз, спеціалізована установа ООН.

Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формувати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, зв’язуючи між собою людей по всьому світу.

Національний конкурс відбувається в два етапи:

Регіональний етап (конкурси організовують дирекції підприємства в 25 областях України , у місті Києві) проводиться з 01 жовтня 2014 року до 30 січня 2015 року;

Фінальний етап (розглядатимуться твори , що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 30 березня до 15 квітня 2015.

Оголошення переможців – 15 квітня 2015 року.

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа, обсягом до 800 слів рукописного чи друкованого тексту, і мати всі його ознаки (адресу отримувача, форми привітання та закінчення, дату , підпис).

Категорії оцінки конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми , пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність,щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

Для нагородження переможців конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: I місце – 2 500 грн.; II місце – 1 500 грн.; III місце – 1 000 грн.

Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Конкурсні твори необхідно відправити не пізніше 31 січня 2015 року на адресу:

Відділ організації роздрібної мережі Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» , пл.. Привокзальна 5 , м. Суми , 40003. На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС».Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу: прізвище , ім’я , по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у  якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження , своє кольорове фото. Особисті дані про учасників конкурсу без їхньої або представників за законом згоди не розголошуються.

Любий  друже! Незважаючи на те, що ми живемо в епоху цифрових  технологій , уміння правильно писати – це навичка , якою має володіти кожна людина для самореалізації.

Візьми участь у конкурсі! Якщо твій твір визнано кращим в Україні, ти отримаєш шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи ,  серед яких – поїздка до міста Берн, столиці Швейцарії.

Служба інформаційної підтримки : 0 800500440

Зайдіть до нас на сайт : http://www ukrposhta.com