У місті проживає 137 багатодітних сімей. З 1 січня 2010 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей».
 Згідно цього Закону багатодітним сім’ям, які мають 3-х і більше дітей віком до 18 років, буде надаватися 50-відсоткова знижка плати за користування житлово-комунальними послугами; 50-відсоткова компенсація вартості твердого палива та скрапленого балонного газу для побутових потреб; позачергове встановлення квартирних телефонів; абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів. Дітям із багатодітних сімей будуть надаватися пільги з безоплатного проїзду в міському та приміському транспорті.
 Запрошуємо багатодітні сім’ї до кінця 2009 року звернутися до міського управління праці та соціального захисту населення (пр. Миру, 6, к. № 11, т. 2-63-53) з такими документами: паспорти батьків та дітей, свідоцтва про народження дітей, копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів, довідку про склад сім’ї, квитанції за житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку.