Burdavizin1507
30 вересня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови Максим Бурдавіцин.

Протягом години надійшло 10 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання ремонту сходин біля залізничного мосту в районі Колієпроводу, видалення аварійного дерева, допомоги у влаштуванні на роботу, облаштування пандусу в житловому будинку, прибирання тротуару по вул. Г.Тхора біля  будинків 4-8,   благоустрою території після заміни водопровідної труби біля будинку  та інш.

На кожне звернення Максимом Олександровичем було надано роз’яснення із порушених питань та надані доручення відповідальним виконавцям вирішити питання відповідно до законодавства.