malevi42014
30 вересня 2014 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулось урочисте закриття ХІІ Конотопського міського пленеру «Барви Малевича».

Цього року в пленері приймали участь 7 художників з Києва, Сум, Ромнів, Чугуєва та Конотопа.

Мистецька зустріч пройшла в теплій та затишній обстановці, адже привітати художників прийшли їхні шанувальники, друзі і прихильники живопису. Всі присутні мали унікальну можливість особисто поспілкуватися з митцями.

Із привітальним словом до своїх прихильників звернулися художники Володимир Борошнєв, Ігор Василевський та Володимир Гарбуз. Щорічно, що вже стало доброю традицією, художники передають свої роботи до фондів краєзнавчого музею. Але цього року, в зв’язку з складною ситуацією в Україні та бойовими діями на Донбасі, було вирішено всі картини (15 шт.) продати, а отримані кошти передати для військових конотопчан, котрі приймають участь у АТО.

Безпосередньо на заході було продано 5 робіт, а інші роботи можна придбати в краєзнавчому музеї протягом жовтня за адресою: вул.Садова,2 (щоденно з 8.00 до 17.00). Довідки за телефоном: (05447) 2-31-27.