ROM 2014
2 жовтня 2014 року в Конотопській дитячій музичній школі                                №1 традиційно відбувся концерт, присвячений Дню вчителя та Дню людей похилого  віку. В цьому році він мав назву «Вечір золотого романсу». Протягом всього заходу  слухачі мали можливість доторкнутися до краси в музиці і в почуттях, тому що романс – це цілюще джерело, з якого ми черпаємо почуття краси, ніжності, вічності. Це надзвичайно правдиві, довірливі і світлий витвір людського таланту, людської долі.

Учні  та викладачі  музичної школи на високому професійному рівні, під бурхливі оплески присутніх виконали 15 неперевершених романсів, зокрема ансамбль скрипалів «Ренесанс» виконав романс Дмитра Шостаковича з кінофільму «Овод», інструментальне тріо «Квітограй» виконало твір Регіни Лісової «Романс», Інеса Лизько і Катерина Рахімова виконали романс  Михайла Жербина «Пливе моя душа», вокальне тріо викладачів у складі Оксани Дворянкіної, Галіни Дворніцен та Аліни Рябченко виконали романс Михайла Матусовського із кінофільму «Дні Турбіних» «Белой акации грозди душистые», фортепіанний дует у складі Дарини Мороз і Дмитра Бабка виконали «Романс» Сергія Рахманінова, Людмила Щербань та Вікторія Лабузовська виконали твір  Едуарда Меццакапо «Романс», Тетяна Соколова, Кристина Чечіль та концертмейстер Катерина Рахімова виконали романс «Ніч» Антона Рубінштейна.

Учасники народного хору ветеранів війни та праці Конотопського міського будинку культури «Зоряний», учні та викладачі загальноосвітньої школи №5 та просто любителі класичної музики дякували за чудовий, змістовний концерт.