30 вересня в приміщенні Конотопської міської ради був проведений «круглий стіл» за участі керівництва міста, правоохоронних органів Сумської області, Сумського центру післядипломної освіти, керівництва Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області, посадових осіб органів місцевого самоврядування міста та району, представників засобів масової інформації та громадськості. Темою зустрічі стали актуальні аспекти подолання корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування.
Відкрив зустріч міський голова Василь Дзед, який наголосив на важливості піднятого питання, адже боротьба із корупцією сьогодні є одним з першочергових питань, від вирішення якого залежить доля нашої держави.
Про законодавство щодо боротьби з корупцією присутнім розповів начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області Максим Гаврилюк. Стан протидії корупції в Сумській області висвітливголовний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції апарату Сумської обласної державної адміністрації МихайлоКриворотенко.
Про адміністративно-правові заходи протидії корупції в чинному законодавстві доповів оперуповноважений відділу боротьби з корупцією УБОЗ УМВС України в Сумській області Євген Мартиненко. А про кримінальну відповідальність за корупційні правопорушення – старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва з кримінального провадження про корупційні правопорушення прокуратури Сумської областіОлексій Болгов.
Підсумки зустрічі підвела заступник директора Державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» Оксана Чечіль.

korypsiastil

30 вересня в приміщенні Конотопської міської ради був проведений «круглий стіл» за участі керівництва міста, правоохоронних органів Сумської області, Сумського центру післядипломної освіти, керівництва Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області, посадових осіб органів місцевого самоврядування міста та району, представників засобів масової інформації та громадськості. Темою зустрічі стали актуальні аспекти подолання корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування.Відкрив зустріч міський голова Василь Дзед, який наголосив на важливості піднятого питання, адже боротьба із корупцією сьогодні є одним з першочергових питань, від вирішення якого залежить доля нашої держави.Про законодавство щодо боротьби з корупцією присутнім розповів начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області Максим Гаврилюк. Стан протидії корупції в Сумській області висвітливголовний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції апарату Сумської обласної державної адміністрації МихайлоКриворотенко.Про адміністративно-правові заходи протидії корупції в чинному законодавстві доповів оперуповноважений відділу боротьби з корупцією УБОЗ УМВС України в Сумській області Євген Мартиненко. А про кримінальну відповідальність за корупційні правопорушення – старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва з кримінального провадження про корупційні правопорушення прокуратури Сумської областіОлексій Болгов.Підсумки зустрічі підвела заступник директора Державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» Оксана Чечіль.