17-20 грудня в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» м. Конотоп пройшов V традиційний турнір з боксу, присвячений пам’яті генерал-лейтенанта М.І.Драгомирова.
Здобути звання Чемпіонів традиційного турніру зібрались команди з Києва, Чернігова, Ніжина, Путивля, Тростянця, Ромнів, Шостки, Глухова, дві команди з м. Суми (ФСТ «Спартак» і ФСТ «Колос») та Конотопська команда від ДЮСШ «Старт».
На змаганнях були присутні почесні гості: міський голова Огрохін І.М., який привітав учасників змагань та для розвитку боксу в м. Конотопі вручив відділенню боксу ДЮСШ «Старт» новий сучасний боксерський ринг та сучасне спортивне обладнання (груші, перчатки, боксерки, форму та інше), також був присутній президент Сумської обласної федерації боксу Демура В.А., який подарував організаторам турніру та кожному призеру пам’ятні подарунки.
Вибороли І місце і стали Чемпіонами змагань: Сабиров Роман (38 кг) м.Ніжин, Хоменко Юрій (40 кг) м.Київ, Меркушин Артем (42 кг) м.Суми, Головач Богдан (44 кг) м.Суми, Градобик Руслан (51 кг) м.Ніжин, Бондаренко Владислав (64 кг) м.Путивль, Авдеєв Микола (54 кг) м.Конотоп, Тевотесян Єдгар (57 кг) м.Київ; Шалин Руслан (64 кг) м.Тростянець, Швець Артем (57 кг) м. Конотоп, Дробоног Дмитро (60 кг) м.Ромни; Беспалий Євген (64 кг) м.Суми, Кубишко Іван (64 кг) м.Конотоп, Богдан Микола (69 кг) м.Київ, Малишев Дмитро (69 кг) м.Путивль, Щербина Олександр (91 кг) м.Конотоп.
Усі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

19 грудня в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М. Маміашвілі пройшов ІІ міжнародний турнір з греко-римської боротьби на Кубок Заслуженого тренера СРСР та України Єфремова А.С. Почесними гостями на турнірі були Народний депутат України, Олімпійський Чемпіон, Заслужений майстер спорту України Тедеєв Ельбрус Сосланович, а також вихованці Анатолія Семеновича Єфремова МСМК Президент федерації боротьби м. Москви Віктор Маміашвілі, Чемпіон Світу та Європи ЗМС Цвір Сергій, майстри спорту міжнародного класу Олег Блохін, Олег Сизон, В’ячеслав Бельмас. У змаганнях взяли участь молодіжні збірні команди Росії, Білорусі, України та вихованці ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп. У напруженій боротьбі І загальнокомандне місце виборола збірна команда Росії, на ІІ місці збірна команда Білорусії, ІІІ місце вибороли конотопці, на ІV місці молодіжна збірна команда України.

11-17 грудня в місті Шостка відбулись зональні змагання Першості України на призи клубу «Стрімкий м’яч» з гандболу серед дівчат 1996 року народження. В змаганнях взяли участь команди міст Сквира (Київської обл.), дві команди з міста Шостки (ДЮСШ «Імпульс», ДЮСШ відділу освіти) та команда з міста Запоріжжя. Наші дівчата, вихованці ДЮСШ М.Маміашвілі, поступившись лише команді ДЮСШ з гандболу міста Запоріжжя, посіли ІІ місце і другій рік поспіль пробились до фіналу Першості України. Також у інших зонах до фінальної частини пройшли команди міст Києва, Вінниці, Ужгорода та Львова.

19-20 грудня в місті Гребінка пройшов Новорічний турнір з гандболу серед чоловічих команд. У змаганнях взяли участь команди «Ветеран» м. Суми, ГК «Суми-Авто», збірна команда міста Гребінки та ГК «Конотоп». Наші земляки вигравши у команд «Ветеран» з рахунком 33:28, збірної м. Гребінка – 24:22 та поступившись ГК «Суми-Авто» з рахунком 17:23 посіли друге місце, кращим гравцем у наші команді визнаний Третяков Андрій.