tvor4ui ve4ir
23 жовтня 2014 року в центрі культури і дозвілля кінотеатру  «Мир» відбувся творчий вечір Михайла Шевченка «Поетичний рушник Михайла Шевченка». Його ім’я в українській літературі з’явилося на початку 70-х років минулого століття. По-житейському розважливі і мудрі рядки зазвучали проникливо, переконливо, впевнено, і – особливо. Здавалося: поезія чекала саме такого голосу – не крикливого, не форсованого, не закучерявленого, а на вірші людини, яка знає життя не з книжок чи кіно, а з самісінької середини, в усіх його кольорах, відтінках, проявах.

Зі словами ітання до Михайла Шевченка, від імені міського голови В. І. Дзеда, звернулася заступник міського голови Тетяна Шерудило.

Кожне свято – це завжди безліч сюрпризів та подарунків, тож справжнім подарунком для Михайла Шевченка були давні друзі з м. Кролевець. На слова поета лунали пісні у виконанні знаного не тільки на теренах Сумщини, а й далеко за її межами творчого колективу, лауреата багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, лауреата Міжнародної премії ім. Г. Сковороди, лауреата та постійного учасника Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники», заслужених працівників культури України народного вокального тріо «Пісенне джерело».

У великому розмаїтті сучасної поезії є твори, які легко сприймаються читачем і стають його добрими помічниками. Поезія Михайла Шевченка належить саме до цієї категорії і має велику аудиторію шанувальників високого поетичного мистецтва. Тому на зустріч з поетом прийшли друзі і шанувальники його творчості: керівник літературної  студії «Джерела» Ірина Козлова, начальник відділу культури Конотопської райдержадміністрації Ольга Банитюк, директор міського будинку культури «Зоряний» Марина Люшина, письменник, літературознавець, фольклорист, член двох Національних Спілок письменників та журналістів України Іван  Корнющенко та інші.

У чому поет бачить свою творчості, які проблеми його найбільше хвилюють, про це своїм шанувальникам та прихильникам  розповів сам Михайло Шевченко.

Начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко подякувала Михайлу Шевченку за свято поезії, побажала  йому міцного здоров’я та творчої наснаги ще багато-багато років і подарувала книгу «Конотоп на перехресті шляхів».

Хороший настрій, можливість поспілкуватися та відійти від днів буденних, від постійних проблем і поринути в чарівний світ поезії подарував своїм прихильникам Михайло Шевченко.