70ri4nusia
28 жовтня Україна відзначає знаменне, хвилююче свято – 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників.

Скільки б не минуло років з тих військових подій, в наших серцях назавжди залишиться пам’ять про героїв, які відстояли мир, свободу і незалежність не тільки для жителів нашої країни, а й багатьох інших держав.

Цього дня керівники міської та районної влади, ветерани, представники політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств та установ міста поклали квіти до Меморіалу Слави.

Із визначною датою привітав всіх присутніх учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Дмитрович Казарцев. Він побажав присутнім  міцного здоров’я, довголіття, добробуту та  закликав молодь пам’ятати про подвиг визволителів та берегти мир.