ayksion1
30 жовтня в приміщенні міського центру культури та дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся благодійний аукціон «Зігріймо солдатів теплом дитячих сердець». У рамках заходу було розпродано поробки  вихованців благодійного фонду «Серця Любові», а всі виручені кошти дітлахи з особливими фізичними потребами вирішили направити на придбання теплої зимової амуніції для солдатів конотопців, які зараз перебувають в зоні АТО.

«В такий складний для нашої країни час ми не змогли залишилися осторонь подій, що відбуваються в державі, й довго шукали шляхи, як саме ми можемо допомогти нашим землякам, які захищають наш мир та спокій на Сході країни. Та прийняли рішення продати роботи, що власноруч виготовляли наші вихованці. Нехай виручені кошти зігріють хлопців» – зазначила директор благодійного фонду «Серця Любові» Олена Ющенко.

Активістами громадських організацій «Молодіжний актив Конотопщини», «Агент» та  «Конотопський студентський парламент» було розповсюджено містом близько 300 запрошень. На захід запрошували керівників та власників магазинів, кафе, салонів краси, депутатський корпус міської ради.

Організатори висловлюють вдячність всім, хто відгукнувся на поклик про допомогу та долучився до проведення заходу. Адже спільними зусиллями вдалося зібрати 3333 гривні. Про те, як будуть витрачені кошти, організатори через ЗМІ прозвітують перед громадою міста.

За допомогу в організації заходу хотілося б висловити подяку сектору міської ради з питань внутрішньої політики, сектору торгівлі управління економіки Конотопської міської ради, відділу у справах молоді та спорту і відділу культури та туризму Конотопської міської ради.

Організатори, в свою чергу, запевнили, що це не останній подібний захід, адже доки триває антитерористична операція  і там перебувають наші земляки, наш громадянський обов’язок – допомагати їм.