soz praz
Працівники соціальної сфери Конотопу відзначили своє професійне свято 30 жовтня  в приміщенні МЦКіД «Кінотеатр «Мир». Під час яскравого концерту подяками та грамотами було відзначено кращих з числа працівників соціальної сфери нашого міста.

«У такі важкі часи для країни надзвичайне навантаження лягло на ваші плечі, шановні, я упевнено можу констатувати, що ви справляєтеся з вашими обов’язками. З ваших кабінетів мешканці нашого міста виходять отримавши потрібну їм послугу чи інформацію. Ви встигаєте всюди допомогти та розрадити в скрутну хвилину» – зазначив у своєму виступі міський голова Василь Дзед.

Побажав наснаги на нові трудові будні, та подякував за сумлінне виконання посадових обов’язків й великий ентузіазм, з яким соціальні працівники відносяться до своєї роботи, заступник міського голови Максим Бурдавіцин.