3 листопада міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував в.о.старшого дільничого інспектора міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Бабич Ю.О. Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про виконання завдань щодо забезпечення стабільного проходження в місті опалювального сезону 2014-2015 років. Про роботу КП «Муніципалітет» звітував керівник комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку доповідали керівники міського фінансового управління та відділу земельних ресурсів управління економіки.

Про стан інформаційної роботи та висвітлення діяльності міської ради проінформував завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’явка В.Б..

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотоп інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова О.М.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила завідувач загального відділу Іноземцева Т.Г..

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення: завідувачу сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’явці В.Б. направити листи керівникам міських осередків політичних партій та громадських організацій щодо дотримання діючих норм законодавства в частині проведення публічних заходів; заступнику міського голови Шерудило Т.М. та завідувачу відділу у справах молоді та спорту міської ради Лемішу Ю.І. надати інформацію про готовність спортивних майданчиків міста до роботи в зимовий період.