byrdavisun gar lin
4 листопада у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав заступник міського голови Максим Бурдавіцин.

Протягом години надійшло 11 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання щодо погано закритих люків на подвір’ї багатоквартирного будинку за адресою вул. Клубна, буд. 106, відсутності  опалення за адресою вул. Короленка, буд. 12 та по одному з стояків в будинку по вул. Лісового 5, розкладу рух маршрутного автобусу №20, якості виконання ямкового ремонту в місті, необхідності ремонту фасаду будинку по вул. Клубна  9, щодо необхідності прибирання сміття та спилювання гілок по лінії руху трамваїв від зупинки «Універмаг» до пл. Конотопських дивізій, отриманні ліків в аптеці за вже виписаними рецептами хворими на діабет, про призначення соціального працівника для обслуговування на дому одинокого літнього чоловіка, необхідності зняти в маршрутних автобусах реклами біля пільгових місць. Приємним туло почути подяку від громадян про роботу працівників служби 1506 за швидке реагування на звернення.

Загалом, кожне питання Максим Олександрович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.