posulka
Днями активістами громадських організацій міста було сформовано та передано чергову посилку в допомогу солдатам. Цього разу для бійців батальйону міліції особливого призначення «Київ 2», серед яких є й чимало конотопців.

Для того щоб зібрати допомогу землякам, які захищають наш мир та спокій об’єдналось усе місто. Кошти на купівлю термобілизни солдатам було залучено з різних джерел: 2553 грн. було взято з виручених під час благодійного аукціону «Зігріймо солдатів теплом дитячих сердець», 2100 грн. було отримано з продажу картин Конотопським краєзнавчим музеєм, що були надані учасниками пленеру художників «Бари Малевича», й продаж яких триває  зараз.

Значний внесок в формування всього необхідного зробили місцеві підприємці, що надали чимало обладнання потрібного для солдатів, зокрема це 2 пічки для БТРів, декілька автомобільних моніторів, засоби особистої гігієни, побутову хімію, теплі зимові рукавиці. Ізюминкою посилки стали в’язані шкарпетки та жилети, які для наших захисників власноруч виготовили та передали літні конотопці. Не обійшлося й без передачі й від самих маленьких патріотів нашої країни, малеча передала солдатам свої малюнки та листи, а окрім цього ще виготовила патріотичні браслети, що мають стати справжніми оберегами.

«З приходом холодів гостро стала проблема забезпечення солдатів термобілизною, бушлатам, зимовими берцями та іншими  теплими речами. Тож ми не зупиняємося ні на хвилину  постійно перебуваємо в пошуку ресурсів та необхідних речей, одночасно вирішуючи питання доставки необхідного до кожного солдата» – зазначив заступник командира громадського формування «Конотопська сотня народної самооборони» Сергій Безлюдний.