nelia zystri4
Напередодні щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства», Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 20 жовтня по 6 листопада у політехнічному технікумі КІСумДУ, у ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», в санаторній школі-інтернаті, у міськрайонному центрі зайнятості, в центрі дитячо-юнацької творчості проведено інтерактивні заняття та години спілкування з використанням відео.

Для студентської та учнівської молоді зустрічі проходили під назвою «Невидимі для серця рани», «Насильство-це слабкість!», «Причини, види та форми насилля»,  для батьківської аудиторії представлені презентації «Бережіть своїх дітей», «Все іде з сім’ї» та бесіди «Чи можна бити своїх дітей?».

Під час занять діти посперечалися чи є виправдання агресивній поведінці, в яких випадках вияв агресії буває природним і чим він відрізняється від впевненості у собі, самоствердження, самозахисту та грубої поведінки. З цього приводу думки розділились, але всі дійшли згоди, що сучасні ЗМІ, телепередачі, комп’ютерні ігри перевантажені ідеями боротьби, конкуренції та насильства. Жорстокість, злість, насиллля – мають бути неприпустимими у відносинах. Чому доброту, любов, терпіння нині пускають під укіс. І навіть щодо дітей при цьому  немає пощади.

В ході занять учні та студенти отримали листівки «Насильство ніколи невиправдане!», батьки отримали пам’ятки «Дитинство проти насильства» та буклети «Сім’я-простір без насильства».