kyltyra glyxiv14
7 листопада 2014 року, працівники закладів культури нашого міста відзначали Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Знаковою подією з нагоди свята стало вручення в Конотопсьокму міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяною Шерудило та начальником відділу культури і туризму Конотопської міської ради Оленою Шинкаренко грамот міської ради, подяк міського голови, грамот відділу культури і туризму міської ради та подяк начальника відділу культури і туризму міської ради кращим працівникам галузі «Культура» за підсумками роботи у 2014 році.

Після проведення святкового вручення відзнак делегація у складі працівників відділу культури і туризму Конотопської міської ради та кращих працівників закладів культури міста здійснила подорож до Державного заповідника «Глухів» та Глинської пустині.

Під час подорожі екскурсанти відвідали Глухівський міський краєзнавчий музей, Музей археології, Київську браму Глухівських міських укріплень, Трьох-Анастасіївську церкву з родинною усипальницею родини Терещенків; Глухівський учительський інститут; насолодились краєвидами міста Глухова з вежі міського водогону, ознайомились з історією виникнення чоловічого монастиря – Глинської пустині.

Всі учасники поїздки отримали від неї величезне задоволення                      та безліч незабутніх вражень. Дана поїздка безумовно сприятиме зміцненню культурних зв’язків між містами Сумської області, зокрема – містом Глухів.

За організацію екскурсійного обслуговування висловлюємо щиру подяку генеральному директору Державного заповідника «Глухів» Олексію Савицькому та директору Глухівського міського краєзнавчого музею Олександрі Дятленко.