den pusemnosti myzei
З нагоди Дня української писемності і мови 7 листопада 2011 року у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського було проведено літературну годину «Слово – в душі, душа – у слові».

На захід завітали учні та вчителі спеціалізованої школи №2, загальноосвітньої школи №5, працівники закладів культури і просто небайдужі люди.

Гостями заходу були  поети-земляки, вірні лицарі пера: поет та виконавець пісень, лауреат фестивалю авторської пісні «Славутич – 1999» Олександр Спицький разом з дружиною, Валентиною, співавтором збірки «Доля чи випадковість»; поет, журналіст, краєзнавець, автор декількох поетичних збірок Ігор Лисий; поет, автор поетичної збірки «В лучах осеннего заката» Федір Рижий; поетеса, головний редактор газети «Конотопський край», автор декількох поетичних збірок Олена Багрянцева.

Гості заходу розповіли про свої творчі плани, декламували свої твори, на пам’ять про зустріч  подарували свої поетичні збірки музею, закликали присутніх берегти рідне слово бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

По закінченні заходу присутні переглянули книжкову виставку «Мова наша барвінкова».