telepxon
11 листопада у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав заступник міського голови Сергій Скляр.

Протягом години надійшло 16 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання щодо різниці в оплаті за тепло у багатоквартирних будинках, ремонту водопровідної колонки по вул. Тургенєва, захаращення проїжджої частини вулиці мешканцями вул.Суворова, ремонту дорожнього покриття вулиць міста, холодних батарей в окремих кімнатах квартири,  освітлення вул.Неровні, вчасного вивезення сміття з сміттєвих баків, спалення листя в мікрорайонах міста, знищення невідомими людьми бродячих собак в районі «4 платформи», благоустрою території по просп.Миру 12. Приємним було почути подяку від громадян про відновлення вуличного освітлення на частині вул.Інтернатної, що в районі рибгоспу.

Загалом, кожне питання Сергій Олексійович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.