virtyalna podoroz
Важливу роль у відродженні традицій та історичного минулого українського народу, національно-патріотичному вихованню дітей відіграє пропаганда краєзнавчої літератури. Пізнати краще історію краю, вулиць рідного міста читачі міської бібліотеки для дітей мали змогу під час проведення віртуальної подорожі «Моя вулиця, мій мікрорайон».

При проведенні заочної подорожі вулицями, учні 6-А класу спеціалізованої школи №9 дізналися багато нового про «серцевину» нашого міста (проспект та площу Миру), головну ділову візитівку Конотопа – торгову вулицю Гоголівську, про вулиці, які носять імена героїв Великої Вітчизняної війни та інші.  Діти впізнавали сучасне місто за старими фотографіями і дивувалися змінам у благоустрої наших вулиць та проспектів.

Тематична викладка літератури краєзнавчого характеру «Вулиці міста розповідають» дала змогу школярам збагатити свої знання про історію міста. Користувачі бібліотеки розповіли про своє бачення щодо того, якою вони хочуть бачити вулицю і мікрорайон, де вони мешкають, що потрібно змінити, а що навпаки-зберегти для того, аби з гордістю називати себе конотопчанами.