dzyra
8-9 листопада на базі КіСумДУ відбувся семінар для організаторів військово-патріотичної роботи з дітьми та учнівською молоддю з напряму  патріотичного виховання та розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Модератором семінару був Грива А.М., голова Клубу «Джура», голова Ради козацьких отаманів України. До участі в семінарі були запрошені Рондзістий Т.І., директор Міжнародної благодійної установи «Центр Національного Відродження», Бондарчук О.С., завідувач відділом патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Скребцов Б.І., головний отаман Дитячо-юнацького товариства «Січ», Бібик В.В., директор КіСумДУ, Беспала О.В., начальник відділу освіти, яка доповіла про систему національно-патріотичного виховання учнів у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста, а також вчителі, методисти, представники громадських козацьких організацій.

Усі учасники семінару дійшли консенсусу про необхідність розвитку та участі учнівської молоді у грі «Сокіл» («Джура»), бо на сьогоднішній день, така форма виховної роботи є цікавою для учнів. Гра дозволяє розвинутися дітям, як розумово, так і фізично. Педагоги, які заснували цю гру, вони по-справжньому захоплюються історією держави і хочуть через козацько-лицарський вишкіл виховати патріотів України,  працюючи на їх благо.