katia
31 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» зібралися обдаровані юнаки та дівчата – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіад. За свої інтелектуальні досягнення юнацтво отримало стипендії Президента України  в розмірі 1100 гривень.  Ці кошти будуть надходяти на банківські рахунки стипендіатів протягом 12 місяців.

Цього року фінансових винагород за сумлінне навчання удостоєні 120 школярів 9–11 класів і 150 студентів.

Серед стипендіатів – учениця 7(11) класу відділення іноземних мов Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області Кущенко Катерина, яка посіла І місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (учитель Якушев І.Ю.).

На урочистостях, присвячених врученню стипендій, президент Малої академії наук, член-кореспондент Національної академії наук України Станіслав ДОВГИЙ зазначив:

Цей день важливий не лише для вас, ваших батьків, наукових керівників, а й для нас усіх, хто опікується вами, – тими, хто небайдужий до знань, творчості; хто робить перший крок, можливо, у науці чи якійсь сфері діяльності.

Цього року фінансових винагород за сумлінне навчання удостоєні 120 школярів 9–11 класів і 150 студентів.

З привітальними словами до талановитої молоді також звернулися ректор НТУУ «КПІ», академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ, завідувач сектору відділу роботи з обдарованою молоддю та проведення масових заходів Інституту інформаційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Тетяна ГІНЕТОВА, начальник першого київського регіонального управління ПАТ «УкрСиббанк» Максим ЛОСЬ (саме через цей банк здійснюватимуться виплати стипендій).

Бажаємо Кущенко Катерині творчих успіхів і нових перемог!