geroi ne vmuraut
18 листопада 2014 року в приміщенні Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулося урочисте відкриття виставки «Герої не вмирають», присвяченої землякам – героям Небесної Сотні та воїнам, що загинули в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. У великій виставковій залі зібралися представники міської та районної ради, працівники культури та освіти, краєзнавці, поети, військові, журналісти та просто небайдужі люди.

Заступник міського голови Тетяна Шерудило та представник райдержадміністрації Віктор Суятінов звернулися до присутніх зі словами вдячності  за підтримку та небайдужість, віру в краще майбутнє. Про щоденних подвиг конотопчан в зоні проведення антитерористичної операції розповів Сергій Сахно, офіцер 36-го окремого шляховідновлювального загону, який сам був безпосереднім учасником подій.

Виявом справжнього патріотизму, відгуком на події, що відбулися в Україні було видання збірки творів місцевого поета Віталія Дяговця «Герої не вмирають», котра була презентована самим автором.  Кожен вірш збірки пронизаний щирою любов’ю до неньки України, турботою про її сьогодення та майбутнє.

Абсолютна нескореність духу і віра в перемогу звучали з вуст місцевих краєзнавців та поетів: Федора Рижого, Валерія Сутуліна, Миколи Матвійчука.

На виставці також було представлено роботи  учасників зразкової студії декоративно-прикладного мистецтва «Біла ворона» (керівник  Лариса Шапошниченко).

Всі присутні були запрошені до малої виставкової зали де настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Павло Кузь та отець Олександр відправили молебень за героями небесної сотні та воїнам Сумщини, що загинули в зоні АТО.