molod y vladi
20 листопада в Конотопській міській раді було реалізовано проект «Молодь у владі», в рамках якого студентські активісти мали можливість спробувати себе в ролі  перших осіб керівництва міста та керівників виконавчих органів міської ради. Це дало змогу молоді краще зрозуміти особливості роботи міської влади, детальніше ознайомитись з функціями та обов’язками окремих її відділів та управлінь. Студенти особисто поспілкувалися з багатьма державними службовцями, дізнавшись, так би мовити, «з перших вуст» про особливості їх роботи.

Тож протягом дня  апарат міської ради збільшився, адже до нього додалися студентські міський голова, секретар міської ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, загалом у проекті взяли участь 19 студентів з різних навчальних закладів нашого міста.

Кожен зі студентських дублерів керівників виконавчих органів міської ради працював за окремим планом роботи, що відповідав основним завданням та функціям реальної роботи людини чиє місце займав студент, окрім цього, весь час був структурований загальним планом роботи. Так, протягом дня відбулося засідання студентського виконкому, на якому було розглянуто 12 питань, з яких прийнято 9, 2 не прийнято та 1 знято з розгляду на доопрацювання. Також, відбулося навчання працівників студентського апарату, прийом громадян студентським міським головою та всіма його студентськими заступниками. Студенти обговорили на нараді при студентському заступнику міського голови питання соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік, запропонувавши свої пропозиції. Встигли також молоді керівники провести змагання з дартсу серед студентських посадовців, визначити та нагородити переможців, як серед хлопців, так і серед дівчат.

Завершенням такого плідного дня став круглий стіл між представниками студентських органів самоврядування різних навчальних закладів міста та керівництвом міста. Відкриваючи круглий стіл керуючий справами виконкому Андрій Левченко зазначив, що сьогоднішній захід був дуже важливим та ефективним, адже допоміг побудувати діалог між владою та студентами. Подібні  зустрічі стануть поштовхом до вирішення в майбутньому важливих питань, вільного обміну інформацією та спілкування щодо багатьох проблем життєдіяльності міста.

Під час круглого столу студенти з різних навчальних закладів обмінялися враженнями цікаво проведеного дня, та внесли конкретні пропозиції щодо покращення роботи міської ради, й висловили сподівання, що подібні заходи стануть традиційним для нашого міста і будуть проводитись частіше.