den gidnosti
З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь правдивої інформації про доленосні події в Україні та вшанування патріотизму й мужності громадян Президент України Петро Порошенко своїм указом установив в Україні День Гідності та Свободи, який відзначатиметься щорічно 21 листопада.

Цього дня керівники міської влади, представники політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств та установ міста поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку та меморіальної дошки героям «Небесної сотні».

Виступаючи перед присутніми біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, міський голова Василь Дзед зазначив, що  сьогодні ми відзначаємо визначний день в українській державності. День, який став переломним для життя багатьох українців. День, який став символом патріотизму і самовідданості. Очільник міста подякував всім конотопцям за волонтерську допомогу, яку вони надають захисникам Україні в зоні АТО та побажав, щоб День Гідності та Свободи став Днем єдності українців і Днем перемоги українського народу.