sesia lustopad
26 листопада 2014 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося засідання 55 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 28 питань.

В роботі сесії прийняли участь 29 депутатів міської ради, начальник Конотопського відділу управління служби безпеки України по Сумській області – Лопаткін Сергій Юрійович, начальник Конотопської ОДПІ – Дерев’янко Олена Валентинівна, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій та громадських організацій.

У ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень з питань: земельних відносин; комунального майна: про внесення змін до договору позички (безоплатного користування) будівлі початкової школи, про укладення договору позички нежитлових приміщень, про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Конотоп майна цивільної оборони;  прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги громадянам міста; про надання дозволу на приватизацію жилих і нежилих приміщень в гуртожитку, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста; затвердили ряд рішень з економічних питань: про затвердження плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, про організаційні питання впровадження у місті енергоефективних проектів за рахунок грантових та кредитних коштів; внесли необхідні зміни до статуту Конотопської ЦРЛ ім.М.Давидова та погодили інвестиційну програму КП ВУВКГ м.Конотоп на 2015 рік.

На сесії депутати прийняли та затвердили зміни до наступних Програм:

– Про внесення змін до програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради» на 2012-2014 роки;

– Про внесення змін до Програми модернізації об’єктів комунальної теплоенергетики м.Конотоп;

– Про затвердження міської комплексної Програми підтримки міських, обласних фізкультурно-спортивних заходів та спортивних закладів на 2015-2016 роки;

– Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності в м.Конотоп на 2011-2015 роки;

-Про внесення змін до міської комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю га 2012-2015 роки, затвердженою рішенням міської ради від 22.02.2012 (6 скликання 17 сесія).

Депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік, а також зміни до складу постійної комісії міської ради з питань  освіти, культури, духовності, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, засобів масової інформації включивши до її складу депутата міської ради Омельченка Т.П.

В кінці сесії депутати заслухали звіт головного редактора газети «Конотопський край» Багрянцевої О.Ю. та затвердили Статут Редакції газети «Конотопський край» у новій редакції.

Останнім було розглянуто питання обрання секретарем міської ради депутата міської ради Максименка В.М. Шляхом таємного голосування дана кандидатура депутатами підтримана не була.