kollazz
З метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей у міській бібліотеці для дітей відбувся літературно-музичний колаж «Світ талантів-цвіт нації».

Місцевий поет, краєзнавець та натураліст Микола Матвійчук презентував нову чергову збірку «Життя яскрава мить», в якій перемежовуються вірші різної тематики: від подій Великої Вітчизняної війни до сучасних подій на Революції гідності.

Привітати письменника з виходом у світ нової книжки прийшли: головний спеціаліст відділу культури і туризму Конотопської міської ради Павло Степанідін, коресподент газети «Конотопський край» Олена Савела, місцевий поет Федір Рижий, керівник молодіжного крила літературної  студії «Джерела» Олег Єршов та інші.

Зачарували присутніх авторські пісні у виконанні Володимира Назимка, Володимира Поліщука та Олега Єршова. Користувачі бібліотеки познайомилися з талановитою молоддю, яка вже заявила про себе у поетичній творчості, зокрема свої поетичні вірші читачам бібліотеки представили Діана Зінченко та Ірина Білик.

Для відвідувачів заходу була оформлена книжкова виставка-реклама «Вернісаж творчих талантів».