pro snid
З нагоди відзначення 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 27.11.2014 працівниками Конотопської міської бібліотеки для дорослих                 на базі бібліотеки ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» для  учнівської молоді проведено годину здоров’я на тему: «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД».

Даний захід було спрямовано на актуалізацію знань підлітків про одну з найбільш глобальних проблем світу.

Запрошені на захід працівники Конотопської міської організації товариства Червоного Хреста України Світлана Червоняща і Тетяна Жданова розповіли присутнім про виникнення СНІДУ в світі та поширення його на території України, про сучасний стан захворюваності населення країни, а також нашого міста та шляхи подолання цієї страшної хвороби .

Молодь брала активну участь в обговоренні даної теми та показала неабияку обізнаність з окресленого питання. Завдяки атмосфері довіри, яка склались під час спілкування, учні відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції.

У учасників заходу було багато запитань та дискусій. З даного заходу його учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу.

В кінці заходу бібліотекарі познайомили присутніх з книжковою виставкою – застереженням «Не дай СНІДу шанс».