aparatna 241114
1 грудня міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував заступник начальника  з громадської безпеки Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Калантаєнко В.П.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков А.Ю. проінформував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень. Про роботу КП «Муніципалітет» звітував керівник комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку доповідали керівники міського фінансового управління та відділу земельних ресурсів управління економіки.

Про санаторно-курортне лікування осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова О.М.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила головний спеціаліст загального відділу Займидорога Т.О.

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення керівникам житлово-комунальних підприємств організувати роботу по вчасному посипанню пісчано-соляною сумішшю пішохідних зон у місті, керівнику КП «Водоканал» закрити каналізаційний люк по вул. Чехова, начальнику відділу з питань НС, ЦЗН та взаємодії з правоохоронними органами інформувати громадськість міста про допомогу, яка надається військовослужбовцям в м.Конотоп та конотопцям, які проходять службу в зоні АТО.