lampo4ka
В понеділок, 1 грудня, в Конотопі та Конотопському районі без електрики залишилися не тільки житлові райони, а й промислові зони.

У зв`язку зі зменшеннями потужності в енергосистемі країни Державним підприємством НЕК «Укренерго» введено графіки аварійних відключень на Сумщині. Рішення прийняте о 10 годині першого грудня 2014 року.

Головною причиною застосування графіків є те, що об’єднана енергосистема України є енергодефіцитною через брак запасів вугілля на складах теплових електростанцій та позапланової зупинки енергоблоку Запорізької атомної станції”. Як відомо, минулого тижня найбільша електростанція в Європі – Запорізька АЕС – відключила свій третій блок від енергосистеми через аварійну ситуацію.

Філія «Конотопський РЕМ»ПАТ «Сумиобленерго» звертається до споживачів з розумінням поставитися до можливих відключень електроенергії у зв’язку з розпорядженням ДП НЕК “Укренерго “про введення графіків обмежень по потужності і енергії в повному обсязі та застосуванням графіків аварійних відключень”, що стосується всіх областей України.

ПАТ «Сумиобленерго» звертається до всіх споживачів з проханням звести до мінімуму користування електропобутовими приладами (особливо потужними: бойлерами, електричними духовками та плитами, електрочайниками, кондиціонерами та обігрівачами) до покращення ситуації.

 

Адміністрація філії «Конотопський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго»