start aksia
Мета акції – зібрати продукти тривалого зберігання та засобів особистої гігієні для українців, які залишились проживати в зоні АТО, та гостро потребують допомоги!

Виконавчим комітетом міської ради налагоджена співпраця з волонтерами з м.Словянська. На даний час у цьому місті, яке зазнало значних руйнувань у ході боїв, проживає більше 10 тисяч переселенців із зони АТО, які потребують допомоги.

До акції долучились активісти громадської організації «Конотопський студентський парламент» та «Молодіжний актив Конотопщини», які разом з працівниками сектору міської ради з питань внутрішньої політики, міського центру соціальних служб для молоді, відділу молоді та спорту міської ради проводять благодійний збір продуктів.

Отже з 1-5 грудня з 16.30 до 19.00, а 6-7 грудня з 12.00-15.00 в магазині «Фора», та з 8-12  грудня з 16.30 до 19.00, а 13-14 грудня з 12.00-15.00  в магазині «Еко Маркет» на вході ви зможете побачити кошики, для збору продуктів. Все зібране буде передано в місто Слов’янськ.

Тож запрошуємо всіх мешканців міста до участі в акції. Заздалегідь вдячні вам за порозуміння та щедрість душі!