gvozdiki1
3 грудня, на 91-му році, пішла з життя  Марченко Людмила Гаврилівна –  Почесна громадянка двох міст (Конотопа і Мездри), активна громадська діячка і просто гарна людина.

Свій трудовий шлях Людмила Марченко розпочала з учителювання в міських школах, де викладала російську мову і літературу. Її загальний педагогічний стаж становить близько 16 років. Потім працювала в міському комітеті партії, спочатку лек­тором, потім завідуючою відділом пропаганди і агітації, а зго­дом (з 1970 року) – секретарем міського комітету партії. З 1984 року вона займала посаду відповідального секретаря Товариства з охо­рони пам’ятків історії та культури. А з 1989 року очолювала ре­дакційну групу “Книги Пам’яті України” та “Книги Скорботи України” в місті Конотоп. Крім того, Людмила Марченко була членом Президії ради ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку.

За плідну працю Людмила Гаврилівна була нагороджена численними грамотами та орденами: “Знак Пошани” (1971 рік) і “Дружби народів” (1981 рік). За тривалу роботу з розвитку та зміцнення ра­дянсько-болгарської дружби в нашому місті Людмила Марченко отримала звання Почесної громадянки міста Мезд­ра Болгарської республіки (1984 рік), а в 2007 році  стала Почесною громадянкою Конотопа.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Людмили Гаврилівни. Пам’ять про неї назавжди залишиться в серцях конотопців!

Прощання з померлою відбудеться 04 грудня з 11.00 в приміщенні МЦКД «Кінотеатр «Мир»