z dobrom y sersi
3 грудня 2014 року члени клубу «Зустріч» центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова відзначили Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

З цієї нагоди бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова  спільно з головою  Конотопської  територіальної організації  Українського товариства глухих Вікторією Безпрозванною,  яка мовою жестів доносила інформацію до членів клубу «Зустріч» (інвалідів по слуху), була проведена година  милосердя «З теплом душі, з добром у серці».

Доброта – це уміння співчувати іншій людині, відгукуватися на її горе, яке може спіткати кожного з нас, це милосердя по відношенню до того, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх людей.

Для присутніх на заході була організована тематична виставка-перегляд «Всепереможна віра у життя», на якій були представлені документи законодавчого характеру щодо соціального захисту інвалідів, твори морально-етичного характеру, сучасна українська література, періодичні видання.

До уваги членів клубу «Зустріч» була розгорнута виставка творчих робіт ветеранів Українського товариства глухих нашого міста «З вірою, надією, любов’ю». На  цій виставці  були представлені нові роботи декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема, вишивки Ольги Старченко та Раїси Максимук.