dopom vid aptek
За участю керівників лікувальних та аптечних закладів під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. у виконавчому комітеті міської ради  відбулась нарада з питань забезпечення міста лікарськими засобами для лікування грипу та ГРВІ та можливості в якості благодійної допомоги забезпечення такими засобами військовослужбовців та добровольців АТО. Також необхідні антибіотики (таблетовані), протиалергічні препарати, порошкові жарознижувальні, назальні краплі, засоби проти печії, оксолінова мазь.  Для передачі допомоги необхідно звернутись в каб.№125 приміщення міської ради.

Висловлюємо глибоку подяку за співпрацю та порозуміння керівникам аптечних мереж міста, яки постійно приймають участь у благодійній допомозі: ТОВ «Кампанія Фарм-Союз», «Наша аптека» (ФОП Малай), ТОВ «Стара аптека», «Аптечний дом» (ФОП Борисова О.О.), ФОП Антонік Д.Б., ФОП Стрілець Ю.Д., ФОП Калашніков В.В.

Медичними працівниками КЗ «Конотопська ЦРЛ ім..ак.М.Давидова» передані для підтримки військовослужбовців та добровольців АТО в Товариство Червоного Хреста лікарські засоби, засоби особистої гігієни, теплі речі на загальну суму 18 тис.грн..