spivprasia
Міськім відділом міліції відпрацьовано та виконується план сумісних заходів з охорони громадського порядку в місті. Щоденно на патрулювання міста заступає 3 представники громадського формування, разом з співробітниками міського відділу міліції з залученням автомобільної техніки. За тиждень на чергування заступав 21 член громадського формування.  Наряд, що заступає на чергування щоденно о 20.00 год. отримує інструктаж відповідального по міському відділу міліції. Відповідно до наказу МВС України в Сумській області №550-2010 на базі міського відділу міліції організовані заняття з членами громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” з правової та спеціальної підготовки, навчання формам і методам попередження правопорушень, здійснення профілактичної роботи.

Рішенням Конотопської міської ради від 26.11.2014 виділено та профінансовано 22 тис. грн. на придбання паливо-мастильних матеріалів міському відділу міліції для проведення сумісного патрулювання членами громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” та співробітниками міліції.

Спільно проводиться заходи міської ради та громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” щодо надання волонтерської допомоги мобілізованим військовослужбовцям з міста.

Волонтери громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” розпочали активний збір теплих речей для мобілізованих конотопчан до лав збройних сил України. Для бійців батальйону “Айдар” передано теплі речі, а саме: 5 світерів, 5 штанів, 5 перчаток, 5 шапок та інше. Співробітникам міського відділу міліції додатково надано комплект термобілизни на 1 особу та опалювальна піч на дизельному палеві.

Мешканці м.Конотоп продовжують приносити до кімнати громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” теплі речі, медичні противірусні препарати.

Під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П. проведено нараду з представниками аптечної мережі міста на якій було прийнято рішення про виділення та направлення мобілізованим мешканцям м.Конотоп противірусних та вітамінних препаратів для підтримання імунітету.

Відділом культури та туризму міської ради проводиться збір коштів на придбання тепловізора для бійця 93 механізованої бригади Голуба Олександра мешканця м.Конотоп загалом зібрано 1700 грн.

Комунальним підприємством Банно-пральний комбінат щотижня надається допомога у лазнево-пральному забезпеченні 75 військовослужбовців, загалом за період березень-жовтень 2014 року забезпечено помиття 4290 чол.

Членами громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” 06.12.2014 проведено привітання військовослужбовців, що тимчасово дислокуються на території м.Конотоп та передано від підприємців міста солодощі та інші продовольчі товари.