Kub_Konotopsinu 2014
6 грудня 2014 року в приміщенні міського будинку культури «Сучасник» відбулися відкриті обласні змагання зі спортивного танцю «Кубок Конотопщини 2014».

Масу позитивних емоцій та яскравих вражень подарували глядачам спортивні танцювальні клуби: м. Конотоп  СТК «Еліт-Данс» (тренери Антон та Алла Васюта),  СТК «Сучасник» (тренер Марина Сіренко) та м. Шостка СТК «Реверанс» (тренер Євген Зарічняк).

Оцінювали учасників досвідчені судді з м.Київ, м.Шостка, м.Конотоп, м.Білопілля. Головний суддя відкритих обласних змагань зі спортивного танцю – танцівник міжнародного класу, суддя вищої категорії, організатор та керівник танцювального клубу «Мрія» – Володимир Кабарухін (м. Харків).

Кульмінацією змагань стала церемонія нагородження. Усі учасники отримали солодкі призи, а переможці були нагороджені дипломами, медалями та кубками.