rozda4a
За ініціативою міського голови Дзеда В.І. та при підтримці працівників виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення зібрати кошти у розмірі одноденного заробітку для надання допомоги мобілізованим військовослужбовцям – мешканцям м.Конотопа. Загалом було зібрано 17961 грн.

12 грудня міський голова Василь Іванович Дзед передав 18 пар теплого взуття для військових з 1-го дивізіону 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, через Орищука Владислава, який перебував у відпустці і 13 грудня відбув до місця дислокації підрозділу у Донецьку область.

Також міський голова вручив міліціонерам з м.Конотопа, які будуть нести службу на звільненій території, спеціальне оснащення (розвантажувальні жилети).

На залишені кошти, а це ще близько 10 тис. грн. буде закуплене інше майно та направлено конотопцям, які перебувають у зоні АТО.

Міська рада звернулась до  суб’єктів господарювання у сфері аптечного бізнесу, що працюють в м.Конотопі з проханням надати допомогу мобілізованим мешканцям м.Конотопа у вигляді антивірусних препаратів, різноманітних профілактичних чаїв від простуди і ГРВ та інших медикаментів. Таку допомогу надали ФОП “Наша аптека”, ТОВ аптека №2, ФОП “Аптечний дім”, ФОП “Антонік”, ФОП “Стрілець”. Зібрані ліки очільник міста також передав Орищуку Владиславу для військових із Сумського реактивного полку.

«Я вдячний всім конотопцям, у тому числі і працівникам виконавчого комітету, які не залишились байдужими до потреб Збройних Сил України, в яких служать наші земляки. Разом ми переможемо!» – підсумував Василь Дзед.