15 грудня міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков А.Ю. проінформував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень. Про роботу КП «Муніципалітет» звітував керівник комунального підприємства Максименко В.М., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку доповідали керівники міського фінансового управління та відділу земельних ресурсів управління економіки.

Про підсумки роботи архівного відділу міської ради за 2014 рік звітувала завідувач архівного відділу Болгова І.М.

Про стан розгляду звернень громадян на особистих прийомах та у виконавчих органах міської ради, підпорядкованих заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шерудило Т.М., за січень-листопад 2014 року інформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шерудило Тетяна Миколаївна.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила головний спеціаліст загального відділу Займидорога Т.О.

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення керівникам житлово-комунальних підприємств організувати роботу по вчасному посипанню пісчано-соляною сумішшю пішохідних зон у місті та вивезенню гілля, що накопичилось поблизу контейнерів із сміттям, управлінню економіки міської ради комісійно перевірити виконання перевізниками вимог щодо зняття реклами біля пільгових місць в маршрутних автобусах, заступнику начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колеснікову А.Ю.  підготувати лист до адміністрації філії «Конотопський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» щодо причин відключення електроенергії у 9-ти поверхових будинках.