aksia parl
За ініціативи виконавчого комітету міської ради з 1 по 14 грудня в місті проходила благодійна акція «Українці,  Єднаймось!». У ході акції за сприяння адміністрації ТОВ «Торговий дім», магазинів «Еко-маркет» та «Фора»  активістами громадських організацій «Конотопський студентський парламент» та «Молодіжний актив Конотопщини», разом з працівниками сектору міської ради з питань внутрішньої політики, міського центру соціальних служб для молоді, відділу молоді та спорту міської ради було зібрано близько 500 кілограмів  продуктів  та засобів особистої гігієні для українців, які залишились проживати в зоні АТО, а саме мешканців м. Слов’янська. На даний час у цьому місті, яке зазнало значних руйнувань у ході боїв, проживає більше 10 тисяч переселенців із зони АТО, які гостро потребують допомоги.

Завдяки співпраці з громадською організацією «Донбас-SOS» всі зібрані продукти та засоби особистої гігієні безоплатно доставлені в м.Слов’янськ «Новою поштою».

Виконавчим комітетом міської ради вдячний всім конотопцям, які долучись до благодійної акції, за розуміння та щедрість душі!