MASKI
17 грудня 2014 року об 14.00 у малій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею імені О.М.Лазаревського відкрилася виставка масок «Новорічний карнавал».

На традиційне свято присвячене Миколаївським святкам, Новому року та Різдв’яним святкам завітали: Павло Степанідін – головний спеціаліст відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Марина Смирнова – методист з позашкільної освіти методичного кабінету відділу освіти Конотопської міської ради та мешканці і гості нашого міста.

Присутні мали змогу отримати естетичну насолоду від вишуканого розмаїття масок із традиційного  стилю карнавальних масок італійського міста Венеції та створені учнями на уроках образотворчого мистецтва дитячої художньої школи образи-костюми учасників карнавалу.

Ведуча заходу, Олена Боярчук, директор Конотопської дитячої художньої школи, розповіла про традиції святкування карнавалів та історію їх зародження. Завдячуючи, головному творцю масок,  доброму знавцю роботи з гіпсом Олені Зимовець – всі бажаючі мали змогу насолодитись представленими на виставці експонатами.

Виставка «Новорічний карнавал» працюватиме в міському краєзнавчому музеї до кінця місяця січня 2015 року!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку з 8.00 до 17.00,                           з перервою на обід з 12.00 до 13.00 години.

Телефон для довідок: 2-31-27.

Бажаємо приємних вражень!