22 грудня міський голова Василь Іванович Дзед провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформував в.о.старшого дільничого інспектора міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Бабич Ю.О.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков А.Ю. проінформував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотоп, які перебувають в зоні АТО та їх сім’ям доповів начальник відділу з питань НС, ЦЗ населення та взаємодії з правоохоронними органами Мусієнко С.В..

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотоп інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова О.М.

Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила завідувач загального відділу Іноземцева Т.Г.

Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Н.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення: начальнику управління економіки Конотопської міської ради Гапєєвій Л.А. посилити контроль за виконанням перевізниками затвердженого графіку руху маршрутних автобусів, заступнику міського голови Скляру С.О. та заступнику начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колеснікову А.Ю. здійснювати постійний контроль за використанням природного газу бюджетними та теплопостачальними підприємствами міста.