spivprasia
Міськім відділом міліції відпрацьовано та виконується план сумісних заходів з охорони громадського порядку в місті. Щоденно на патрулювання міста заступає 3 представники громадського формування, разом з співробітниками міського відділу міліції з залученням автомобільної техніки. За тиждень на чергування заступав 21 член громадського формування.  Наряд, що заступає на чергування щоденно о 20.00 год. отримує інструктаж відповідального по міському відділу міліції. Відповідно до наказу МВС України в Сумській області №550-2010 на базі міського відділу міліції організовані заняття з членами громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” з правової та спеціальної підготовки, навчання формам і методам попередження правопорушень, здійснення профілактичної роботи.

Рішенням Конотопської міської ради від 26.11.2014 виділено та профінансовано 22 тис. грн. на придбання паливо-мастильних матеріалів міському відділу міліції для проведення сумісного патрулювання членами громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” та співробітниками міліції.

Спільно проводиться заходи міської ради та громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” щодо надання волонтерської допомоги мобілізованим військовослужбовцям з міста.

Волонтери громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” продовжують активний збір теплих речей для мобілізованих конотопчан до лав збройних сил України. Для бійців 92 механізованої бригади де проходять службу мешканці м.Конотоп біля м.Щастя Донецької області відправлено 2 дизельні пічки опалення, 25 пар носків, 25 пар перчаток, шапок теплих 20 шт. Добровольчому батальйону “Азов” передано 2 дизельні пічки опалення. 27 Сумському реактивному полку передано носків 27 пар, 2 цепки на бензопили, та інструмент. Міською радою для бійців 92 механізованої бригади передано медикаменти від простуди та для шлунку.

Громадське формування “Конотопська сотня народної самооборони” 19.12.2014 відвідали місце розташування в Конотопському районі мобілізованих військовослужбовців та передали для них теплі речі, інструмент, різноманітні продукти харчування, мед та інші подарунки від мешканців міста. Привітали військовослужбовців зі святом “Святого Миколая”.

Працівники міських бібліотек зібрали 500 грн. та передали для мешканців м.Конотоп, що перебувають у зоні АТО у складі батальйону “Азов” куплені на ці гроші медикаменти та продукти харчування.

Мешканці м.Конотоп продовжують приносити до кімнати громадського формування “Конотопська сотня народної самооборони” теплі речі, медичні противірусні препарати.

Відділом культури та туризму міської ради, відділом внутрішньої політики міської ради проводиться збір коштів на придбання тепловізора для бійця 93 механізованої бригади ,  мешканця м. Конотоп загалом зібрано 11000 грн., також до цього залучилась Конотопська ЦРЛ, яка зібрала близько 10000 грн.

Комунальним підприємством Банно-пральний комбінат щотижня надається допомога у лазнево-пральному забезпеченні військовослужбовців.