VK_ROMENЗ метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, удосконалення методик навчань гри на народних інструментах, виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу              20 грудня 2014 року у місті Ромни відбувся ІI Обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».

Майже 100 учасників з різних міст Сумської, Полтавської та Чернігівської областей змагалися у вміннях та навичках гри на народних інструментах: бандурі, гітарі, домрі, балалайці, баяні та акордеоні. Серед                        учасників конкурсу гідно представили наше місто учні дитячої музичної школи  № 2.

За результатами конкурсу серед учнів-бандуристів молодшої вікової категорії Козловська Анна виборола ІІ місце, серед учнів-гітаристів старшої вікової категорії почесне ІII місце посів Коваленко Нікіта.

Достойно представили наше місто учні дитячої музичної школи  № 2 Коплик Юлія (фах – гітара) та Степаненко Олександра (фах – гітара), які були нагороджені грамотами за участь.

Всі діти окрім відзнак отримали від організаторів заходу новорічні подарунки.