gar lin dzed noiabr14
23 грудня у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав міський голова Василь Іванович Дзед.

Протягом години надійшло 6 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувались питання відносин між сусідами, протікання покрівлі будинку за адресою вул. Будівельників 38, відімкнення опалення у зв’язку з відімкненням електроенергії, що призводить до зменшення температури в квартирі, графіку руху маршрутного автобусу №2, місця і часу особистого прийому депутатами Конотопської міської ради, які закріплені за вул. Будівельників, відключення електроенергії в будинку 79 по вул. Успенсько-Троїцькій, який взагалі не газифікований.

Загалом, кожне питання Василь Іванович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.